O nás

PH metal s. r. o. je výrobní společností zabývající se zakázkovou zámečnickou kovovýrobou a výrobou svařovaných ocelových konstrukcí. Rozsah činností, které poskytujeme, využívají zejména společnosti působící v oblasti stavebnictví, správcovské společnosti, SVJ nebo bytová družstva. Naše služby však využívají i soukromé osoby.

Kromě výroby poskytujeme kompletní služby jako autorizovaný prodejce německého výrobce vrat Hörmann.

Od založení společnosti v r. 2002 klademe vysoké nároky na kvalitu a komplexní služby a řešení. Spolehlivé služby pomáhá realizovat více než 40 zaměstnanců různých specializovaných profesí. Nedílnou součástí našich služeb je i pohotovostní dispečink pro smluvní klienty.

Kovové dílo Boba Dylana v budově bitcoin kasino Nedávné rozšíření MGM National Harbor v Marylandu je ukázkovým příkladem využití Dylanových kovových prací k vylepšení prostoru. Legendární umělec je proslulý vytvářením masivních kovotepeckých portálů, které připomínají koláže z prachovek. Výsledná instalace bude jistě vzrušující podívanou. A zatímco Dylanova hudba je možná nejslavnější a nejvlivnější v americké historii, jeho kariéra metalisty teprve začíná. A už se o ní píše lépe než o jeho křesťanské etapě! Kovové dílo Boba Dylana v budově kasina Bob Dylan pokračuje ve své umělecké tvorbě vytvořením masivních kovotepeckých portálů, které budou součástí kasina MGM National Harbor v Marylandu. Dylan je považován za jednoho z nejvlivnějších amerických hudebníků všech dob a stejně tak vlivná jsou i jeho metalová díla. Jeho metalová tvorba je teprve na začátku, ale už teď má lepší ohlas než jeho křesťanská etapa. V tomto článku se s vámi podělí o některé své nápady, jak zakomponovat kovotepectví do budovy kasina.

Výrobní areál

V červnu 2018 jsme zahájili výrobu v novém areálu, díky kterému disponujeme větší kapacitou výroby a zároveň nám umožňuje vyrábět ocelové konstrukce v daleko větších rozměrech než doposud.

Disponujeme i vlastním projekčně konstrukčním oddělením, které pomáhá mimojiné řešit problematické detaily a nalézat optimální technická řešení.

Celý výrobní proces je certifikovaný. Jsme držiteli certifikátu pro výrobu ocelových konstrukcí až do třídy EXC2 dle ČSN EN 1090.

Hlavní výrobní vybavení

  • mostové jeřáby
  • ramenové jeřáby
  • pásové pily
  • vrtací zařízení
  • odjehlovací zařízení
  • brousící zařízení 
  • svařovací zařízení

Reference

Více referencí

Rezidence Waltrovka
Ecocity Malešice III
Bytový areál Jahodnice

Rezidence Waltrovka

Penta Investments, s.r.o.

Bývalý objekt továrny Waltrovka na letecké motory, která se proměňuje na městskou čvrť s více než 650 bytovými jednotkami a 50 domy. Realizace 02/2018 - 05/2019.

Ecocity Malešice III

Ecocity Malešice III

Dva bytové domy s 80 bytovými jednotkami v pasívním energetickém standardu. Realizace 05/19 až 07/2020.

Bytový areál Jahodnice

Bytový areál Jahodnice

Bytový areál nacházející se v pražské části Kyje s více než 500 byty. Realizace 05/2016 - 05/2017.

Více referencí

Spojte se s námi

Vyplní se automaticky po zadání PSČ

Tato stránka je chráněná pomocí reCAPTCHA - Google Ochrana soukromí a Smluvní podmínky

Rychlý kontakt

+420 731 141 141

info@phmetal.cz